Naprawa telefonów Apple

Naprawa telefonów Apple

Firma założona 1 kwietnia 1976 roku przez trio Steve’a Wozniaka, Steve’a Jobsa i Ronalda Wayne’a z siedzibą w Cupertino w Kalifonii dziś jest asem na rynku produkcji elektroniki użytkowej. Iphone’y wychodzące spod ręki spółki publicznej Apple Inc. cieszą się ogromną popularnością, ale również one, jak każdy inny sprzęt elektroniczny, narażone są na usterki i w efekcie wymagają naprawy.

Apple Inc.

Apple Inc. to ogromna amerykańska korporacja, której przychody rocznie przekraczają 200 miliardów dolarów. Popularny i renomowany magazyn Forbes umieścił markę Aplle na 1. miejscu w rankingu najsilniejszych marek na świecie w 2012 roku. Bezprecedensowym wydarzeniem w historii marki Apple Inc. był 9 stycznia 2007 roku i prezentacja telefonu komórkowego iPhone. Smartfon oparty na systemie operacyjnym iOS dziś jest potęgą i każdy z nas ma w gronie swoich znajomych mnóstwo osób posiadających smartfon iPhone marki Apple Inc. – oczywiście o ile sam takowego nie posiada. Dla wielu z nas iPhone to telefon marzeń, który zadziwia swoim nowoczesnym wyglądem i zaawansowanym oprogramowaniem. Od 2007 roku i prezentacji pierwszej generacji iPhone, firma Apple Inc. rokrocznie do 2013 roku prezentowała kolejne modele: 3G, 3GS, 4, 4S oraz 5. Następnie zaczęto prezentować jednocześnie iPhone 5S i 5C, który był w plastikowej obudowie. Kolejne modele jakie pojawiły się na rynku to 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+ oraz iPhone SE. Ostatnie nowości firmy Apple Inc. to iPhone 8, iPhone 8+, iPhone XR oraz iPhone Xs.

Usterki

Mogłoby się wydawać, że dostarczając tak często nowe wersje smartfonów iPhone firma Apple Inc. powinna prezentować już pozbyte wad. Niestety nawet najnowszy iPhone ma problemy na przykład z Wi-Fi czy zasięgiem sieci komórkowej. Użytkownicy iPhone’a odwiedzają serwisy telefonów z różnymi problemami. Główną usterką jest rozbity wyświetlacz LCD, kiedy telefon upadnie nam czy to na asfalt czy na podłogę. Kolejnym popularnym urazem telefonu jest rozbity digitizer, czyli szybka dotykowa. Również w przypadku smartfonów marki Apple Inc. popularne jest po prostu jego zalanie – najczęściej wynikające z nieuwagi użytkownika. Bardzo częsty jest również problem z baterią, które nie ładują tak jak powinny i szybko się rozładowują. Inne uszkodzenia to: usterka przycisku Home, uszkodzona kamera, zepsute złącza słuchawkowe czy uszkodzona obudowa. Telefony marki Apple Inc. narażone są na usterki tak samo jak smartfony innych marek. Czasami usterki te wynikają najzwyczajniej z winy użytkownika i przynajmniej chwilowej nieuwagi, jak w przypadku zalania smartfona.

Naprawa telefonów Apple

Wszystkie usterki telefonów komórkowych marki Apple Inc. da się na szczęście sprawnie i szybko naprawić. Niektórym z nich można najzwyczajniej zapobiegać samemu wcześnie, niektórych można pozbyć się chociażby aktualizacją oprogramowania, bowiem tak dokonuje się chociażby naprawy oprogramowania. Niestety część usterek telefonów komórkowych iPhone wymaga wizyty w serwisie. Profesjonalne serwisy telefonów jak Czwarty Wymiar znajdujący się przy ulicy Chmielnej 106 w Warszawie zajmują się zarówno pozbyciem się usterek sprzętowych, wynikających z różnego rodzaju urazów mechanicznych jak i wad wynikających z powodu zalania sprzętu wodą. Na miejscu można również wymienić baterię w swoim iPhonie, co również lepiej powierzyć specjalistom, którzy zrobią to nawet w kwadrans. Serwis przy ulicy Chmielnej dysponuje bateriami do modeli iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+, iPhone 8 oraz iPhone 8+.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444