Niezwykle popularne gry mobilnedownload Castle Flipper

Rynek dziś został opanowany przez produkcje mobilne. Praktycznie każde z nas ma w swojej kieszeni czy torebce smartfona. Dzięki temu możemy liczyć na dostęp do serwisów społecznościowych i streamingowych, odwiedzić kasyno bez depozytu, jak i zagrać w wiele gier mobilnych jak ultra hot. Chcielibyśmy się właśnie skupić na tych ostatnich, gdyż wiele z nich to ogromne hity, z których korzystają miliony graczy na całym świecie.

Subway Surfers

Subway Surfers to zdecydowanie jeden z największych hitów w historii. O jej popularności niech świadczy fakt, że samych ocen w Google Play ma ponad 34,5 miliona! Jest to dosyć prosta w sobie produkcja, w której wcielamy się w rolę graficiarza. Malujemy kolejne dzieło w metrze, kiedy nagle zostajemy przyłapani na gorącym uczynku przez policjanta. Musimy zatem uciekać przed nim po torach, na których to roi się od pociągów czy innych przeszkód. Będziemy zatem zmuszeni  biec, skakać, robić wślizgi, turlać się, a przy okazji zbierać gwiazdki na planszy. Z czasem rozgrywka przyspiesza, przez co o wiele trudniej jest nam pokonywać przeszkody. Gra ma proste zasady, a przy tym całość została stworzona w ładnej, kreskówkowej stylistyce.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to bez dwóch zdań prawdziwy fenomen, który doczekał się wielu odrębnych tytułów. Tu również mówimy o często pobieranym i ocenianym tytule, który ma blisko 30 mln opinii w Google Play. Jest to niezwykle prosta gra mobilna, która wręcz wylewa się nam słodkością z ekranu. Znajdziemy tu wiele symboli cukierków, żelek, jak i innych słodyczy. Naszym zadaniem jest tutaj po prostu łączenie ze sobą jak największej ilości identycznych symboli, za co dostajemy punkty. Aby przejść do kolejnej rundy, musimy osiągnąć minimalny wynik.

My Talking Tom

My Talking Tom to z pewnością propozycja w szczególności dla najmłodszych. Mamy tutaj do czynienia z grą, która może nam nieco przypominać słynne tamagotchi. Będziemy musieli przez cały czas opiekować się swoim kotem o imieniu Tom. Konieczne jest zatem karmienie go, dbanie o higienę, zdrowy sen, jak i również musimy skupić się na dostarczaniu mu rozrywki. Będziemy zatem obserwować różne fazy dorastania Toma, z których każda wiąże się z innymi zadaniami. W grze dostępnych jest wiele dodatków jak wirtualne zabawki, ubrania dla zwierzaka. Bardzo podobnym tytułem do niego, lecz już w innej oprawie graficznej jest Pou. Tutaj obecny jest pewien stworek, którym także musimy się opiekować. Aby jednak zdobywać dla niego jedzenie czy inne niezbędne rzeczy, musimy brać udział w minigrach.

Angry Birds

Angry Birds to jeden z pierwszych mobilnych hitów, który do dziś cieszy się sporą popularnością. Doczekał się nie tylko wielu odmian, lecz także i filmów czy wielkiej serii zabawek w marketach. Gra ma bardzo proste zasady. Korzystamy z wielkiej procy, za pomocą której strzelamy tytułowymi wściekłymi ptakami. Naszym zadaniem jest pokonanie zielonych świń, które chowają się za różnymi obiektami. Mamy tu jednak małą ilość amunicji, przez co trzeba starannie planować oraz wykonywać ataki.

Fruit Ninja

Fruit Ninja to także jeden z pierwszych wielkich hitów mobilnych. Gra ta w świetny sposób wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego. Mamy tu do czynienia ze spadającymi owocami, które musimy przecinać samurajskim mieczem. Wśród owoców znajdować się mogą jednak bomby lub inne pułapki, dlatego liczy się nie tylko refleks, lecz i nieco ostrożności.

Z innych popularnych gier warto oczywiście wymienić Pokemon Go, Temple Run 2, Clash of Clans, Hill Climb Racing, Plants vs. Zombies 2, Empires & Puzzles.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post